„Gubernija“ turi naują gamybos vadovą

„Gubernija“ turi naują gamybos vadovą

Bendrovės „MV GROUP Production“ valdoma „Gubernijos“ darykla turi naują gamybos direktorių – nuo pirmadienio, birželio 8 d., šias pareigas pradėjo eiti Artūras Perednis.

Naujasis „Gubernijos“ daryklos gamybos vadovas aludarystės pramonėje dirba nuo 1997-ųjų. Per ilgametę karjerą A. Perednis sukaupė plačią patirtį: Lietuvoje pradėjęs nuo vyriausiojo technologo pareigų, vėliau perėmė vadovavimą keliose Baltarusijos alaus gamybos kompanijose, taip pat užėmė gamybos plėtros direktoriaus pareigas stipriuosius gėrimus gaminančioje bendrovėje.

Prieš tampant „Gubernijos“ dalimi, A. Perednis beveik dešimtmetį dirbo pasaulyje lyderiaujančioje  alaus technologijų bendrovėje „Ziemann Holvrieka“, kurioje užėmė technologo ir projektų koordinatoriaus pareigas – realizavo projektus bei diegė technologijas alaus daryklose įvairiose pasaulio šalyse.

„Ilgametė ir įvairiapusė patirtis užtikrina gilias A. Perednio kompetencijas aludarystės ir gamybos srityje, taip pat lemia platų eksperto požiūrį ir atvirumą naujovėms. A. Perednio žinios ir kvalifikacija atitinka mūsų šiandieninius poreikius, taip pat sutampa mūsų vertybėmis ir vizija dėl „Gubernijos“ ateities, todėl tikime, kad kartu su komanda naujasis vadovas ne tik pasieks keliamus tikslus, bet ir pranoks lūkesčius“, – sako „MV GROUP Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys.

Pasak A. Perednio, perimdamas „Gubernijos“ gamybos vadovo pareigas vienu svarbiausių savo tikslų jis laiko gamybos efektyvumo didinimą.

„Alaus ir giros sezonas jau prasidėjo, todėl kartelė jau nuo pirmų dienų vadovo kedėje kyla ypatingai aukštai. Šiuo metu svarbiausias mano uždavinys yra sklandžiai suvaldyti darykloje vykstančius procesus ir užtikrinti pačias geriausias vartotojo patirtis. Tuo tarpu tarp ilgalaikių tikslų ypač svarbu yra pasiekti maksimalų gamybos efektyvumą ir pritaikyti pačias moderniausias inovacijas, tuo pačiu išlaikant tradicinės alaus gamybos principus“, – sako A. Perednis. 

Iš viso A. Perednio vadovaujamoje komandoje dirba per 90 ekspertų ir specialistų. Tarp „Gubernijos“ gamybos vadovo atsakomybių – daryklos konkurencingumo rinkoje didinimas, inovacijų ir technologijų pritaikymas, produktinių naujienų kūrimas, nuoseklus darykloje dirbančių specialistų ugdymas. 

Apie „Guberniją“

Šiauliuose jau kelis šimtmečius gyvuojanti „Gubernija“ priklauso AB „MV GROUP Production“, vienijančiai ir kitas tris lietuviškas gamyklas: „Stumbrą“, „Alitą“ bei „Anykščių vyną“. Didikų laikus menantys daryklos rūsiai yra pripažinti istoriniu šalies paveldu. „Gubernijos“  krepšelyje – įvairių rūšių alkoholiniai ir nealkoholiniai alūs bei natūrali duonos gira, gaminama iš specialiai kepamos duonos. Šiandien darykloje veikia 4 gamybos linijos, o 90 „Gubernijos“ darbuotojų per metus pagamina apie 10 milijonų litrų produkcijos.