„MV GROUP Retail” – tai mažmeninės ir elektroninės prekybos ekspertai, Lietuvoje vystantys specializuotą „Bottlery“ parduotuvių tinklą bei Baltijos šalyse atstovaujantys kavos ir kavos aparatų prekės ženklą „Nespresso“.

Mažmeninė prekyba

18-oje specializuotų „Bottlery“ tinklo parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Palangoje ir Nidoje galima įsigyti net 1 000 skirtingų žinomų gamintojų alkoholinių gėrimų, atkeliavusių iš įvairiausių pasaulio šalių, vaisvandenių, maisto produktų ir stalo aksesuarų.

2019-aisiais pirmuosius žingsnius mažmeninėje prekyboje Lietuvoje žengė „Nespresso“. Pirmoji kavos kapsulių pardavimo sala atidaryta viename didžiausių prekybos centrų Vilniuje, kiek vėliau duris atvėrė ir pirmasis oficialus „Nespresso“ butikas.

Elektroninė prekyba

2017 metais Baltijos šalyse pradėjo veikti pasaulyje pripažinto prekės ženklo „Nespresso“ elektroninė parduotuvė, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje prekiaujanti aukščiausios kokybės kavos aparatais, kavos kapsulėmis, kavos priedais ir kitais reikmenimis. Kartu su elektronine parduotuve pradėjo veikti ir „Nespresso“ klubai bei skambučių centras.

18
specializuotų parduotuvių

Pirmoji specializuota vyno ir stipriųjų gėrimų parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta 2005 metais. Vos per kelerius veiklos metus parduotuvių tinklas išsiplėtė, o 2014 –aisiais buvo pavadintas „Bottlery“. Šiandien Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Palangoje, Nidoje ir elektroninėje erdvėje veikia 18 „Bottlery“ parduotuvių. Prie jų sėkmės ir augimo prisidėjo puiki ekspertų komanda, dalis jos – baigę someljė kursus. Parduotuvių personalui sudaromos sąlygos nuolat pildyti ir atnaujinti savo žinių bagažą, susipažinti su sektoriaus naujienomis, tam organizuojamos įvairių produktų degustacijos, išvykos į parodas, vizitai pas tiekėjus ir gamintojus. Tikime, kad mūsų žinias ir kompetenciją pastebi ir vertina kiekvienas pirkėjas, o mes džiaugiamės, galėdami patarti ir padėti išsirinkti vyną ar kitus gėrimus, rekomenduoti geriausius maisto ir gėrimų derinius bei pasiūlyti išskirtinį asortimentą, nuolat pildomą ir atnaujinamą, atsižvelgiant į klientų poreikius bei ekspertų rekomendacijas.

Plačiau apie „Bottlery“
1000+
skirtingų prekių
57%
prekių yra tik Bottlery parduotuvėse
65+
profesionalų komanda

Parduotuvės

5
kalbos, kuriomis aptarnaujame
67+
skirtingų kavos rūšių skaičius
16 000+
Nespresso kavos klubo narių skaičius
20+
klientų aptarnavimo komandos dydis

2017 metų pabaigoje „MV GROUP“ nudžiugino Lietuvos, Latvijos ir Estijos kavos mėgėjus, atidarydami elektroninę pasaulyje gerai žinomo kavos prekės ženklo „Nespresso“ produktų parduotuvę. 2019-aisiais Vilniuje atidaryta pirmoji kavos kapsulių pardavimo sala bei pirmasis oficialus „Nespresso“ butikas.

Šiam prekės ženklui įmonė atstovauja Baltijos šalyse ir vykdo visapusišką klientų aptarnavimą: ne tik prekiauja aukščiausios kokybės kavos aparatais, kavos kapsulėmis, kavos priedais ir kitais reikmenimis, bet ir konsultuoja kavos, kavos aparatų, aksesuarų klausimais. Klientus pardavimo vietose aptarnauja bei skambučių centre konsultuoja kavos ekspertų komanda. Įmonė taip pat teikia garantinį kavos aparatų aptarnavimą, koordinuoja prekių pristatymą bei grąžinimą.

Plačiau apie „Nespresso“