„MV GROUP Logistics“ – įmonė, verslo subjektams teikianti kompleksines 3PL paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Be sandėliavimo paslaugų (tarp jų – ir akciziniame sandėlyje), įmonė teikia papildomas prekių paruošimo prekybai (nuo etikečių užklijavimo iki akcijoms skirtų prekių supakavimo) paslaugas, taip pat optimaliai suplanuotais maršrutais transportuoja ir pristato prekes.

25000
palečių sandėliavimo vietų
1700
padėklų sukraunama ir iškraunama per parą
195
darbuotojų skaičius
3-4
mln. suženklinamų prekių vienetų per mėnesį
6600
pristatymo taškų Lietuvoje
365 000
užsakymų eilučių skaičius per mėnesį
Prekių sandėliavimas

Savo klientams siūlome plataus vartojimo gaminiams pritaikytą centrinį A klasės sandėlį Vilniuje su pažangia elektronine sistema, leidžiančia stebėti visas kiekvienos prekės judėjimo operacijas ir patogiai valdyti didelius prekių srautus bei jų apskaitos informaciją.

Prekių paruošimas

Taupydami klientų laiką ir pinigus, siūlome įvairių lipdukų, etikečių, brūkšninio kodo lipdukų, įvairių šalių banderolių maketavimo, gamybos, klijavimo paslaugas bei visų prekių pakavimo, perpakavimo, valymo, senų etikečių nuėmimo bei vakuumavimo darbus.

Prekių pristatymas

Prekes ir individualiai sukomplektuotas siuntas iš sandėlio į daugiau nei 6 000 prekybos taškų Lietuvoje pristatome per 24 valandas. Paruoštas siuntas (nuo mažos pakuotės iki kelių padėklų) galime surinkti ir pristatyti pagal sutartą grafiką arba skubiuoju būdu.

Daugiau apie paslaugas

Mumis pasitiki

Norite paklausti? Parašykite

Laukelius, pažymėtus žvaigždute, privaloma užpildyti.

Arba paskambinkite

MV GROUP Logistics
Telefonas: +370 5 2601929
El. pašto adresas: logisticsLT@mvgroup.eu