KAIP VEIKIA 3PL METODAS

Tai modernus kompleksinis logistikos sprendimas, padedantis taupyti kliento laiką ir kaštus. 3PL metodas padeda koordinuoti kasdienius procesus: prekių gavimą, paruošimą ir pristatymą. Taikydama šį metodą, „MV GROUP Logistics“ sukūrė optimalias sąlygas sandėliuoti prekes strategiškai palankiausiose vietose, taip pat savo sandėliuose teikia papildomas prekių paruošimo prekybai paslaugas ir padeda klientams išvengti papildomų smulkių darbų. Įmonė nuolat plečia aptarnaujamų prekybos taškų ratą, koordinuoja transporto priemonių srautus ir optimaliai suplanuotais maršrutais teikia prekių pristatymo paslaugas. „MV GROUP Logistics“ – patikimas logistikos partneris, kiekvienam klientui kompleksiškai suteikiantis visas būtiniausias sandėliavimo, prekių paruošimo, paskirstymo ir transportavimo paslaugas.

Sandėliavimas

A klasės standartus atitinkantis 22000 kv. metrų ploto „MV GROUP Logistics“ centrinis sandėlis įrengtas Vilniuje. Šis sandėlis pritaikytas plataus vartojimo gaminiams sandėliuoti, jame įrengta moderni elektroninė sistema, padedanti ne tik stebėti visas kiekvienos prekės judėjimo operacijas, bet ir patogiai apskaityti net ir didžiausius prekių srautus. Į sandėlį priimamos visos pakuotės ant europadėklų, iš anksto susitarus priimamos pakuotės ir ant nestandartinių 1000×1200 mm padėklų. Nedideliems smulkių prekių kiekiams sandėlyje įrengtos atskiros lentynos.

Sandėlyje taip pat veikia patikima saugumo kontrolė, vaizdo apsauga, moderni priešgaisrinė, šildymo bei vėdinimo sistema. Visose sandėlio patalpose nuolat palaikoma visus higienos reikalavimus atitinkanti švara, vykdoma griežta kenkėjų kontrolė.

Terminalų tinklas
Optimaliausius logistinius sprendimus klientams užtikrinti padeda ir prekių perkrovimo terminalų tinklas strateginėse Lietuvos vietose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Anykščiuose.
Pakuočių standartai
Priimamos visos pakuotės ant EURO padėklų. Atskiru susitarimu priimsime pakuotes ant nestandartinių 1000×1200 mm padėklų. Nedideliems smulkių prekių kiekiams – skirtos atskiros lentynos.
Akcizinis sandėlis
Be įprastų aukštos klasės sandėliavimo paslaugų, įmonė taip pat gali pasiūlyti ir partnerių muitinės sandėlį bei akcizinį sandėlį, skirtą laikyti Valstybinės tabako ir alkoholio tarnybos kontroliuojamoms prekėms, kurioms taikomas laikinas akcizo mokėjimo atidėjimas.

Prekių paruošimas

„MV GROUP Logistics“ kompleksiškai žvelgia į savo teikiamas paslaugas ir stengiasi, kad klientų veikla nesustotų dėl smulkmenų. Esame pasirengę pasirūpinti visais įmanomais niuansais, tad teikiame įvairias prekių paruošimo paslaugas – nuo etikečių klijavimo iki akcijoms skirtų prekių pakavimo. Prekes ne tik pakuojame, bet ir perpakuojame, valome, vakuumuojame. Įvairių etikečių, lipdukų, brūkšninių kodų lipdukų, banderolių maketavimą, gamybą bei klijavimą, o taip pat ir senų etikečių nuėmimą galite patikėti mums. Tinkamai apmokyti prekių paruošimo darbuotojai viską atlieka greičiau, geriau ir pigiau. Mūsų prekių ruošimo vietose suženklinama net iki 4 000 000 prekių per mėnesį!

Pagaminame etiketes
Maketuojame ir pagaminame įvairius lipdukus, etiketes, brūkšninio kodo lipdukus.
Suklijuojame banderoles
Ant prekių pakuočių užklijuojame lipdukus, etiketes ir banderoles.
Sutvarkome prekes
Atliekame visus prekių pakavimo, perpakavimo, valymo bei vakumavimo darbus. Nuimame senas etiketes.

Prekių ir siuntų transportavimas bei pristatymas

„MV GROUP Logistics“ transporto parką sudaro per 90 krovininių automobilių. Vilkikai su hidrauliniais keltuvais bei mikroautobusai pasirengę pristatyti prekes, sveriančias nuo 1 gramo iki 24 tonų.
Šis transporto parkas aptarnauja daugiau nei 7 000 prekybos taškų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Visi užsakymai įvykdomi per 24 val. arba per 48 val. priklausomai nuo regiono pagal su klientu suderintą grafiką.

Prekes pristatome į tinklų parduotuves, centrinius sandėlius, viešbučius, restoranus, kavines (HoReCa), degalines, mažesnes parduotuves. Dažniausiai lankomiems prekybos taškams skirtus užsakymus vykdome itin palankiomis sąlygomis. Mažmenininkams siūlome konsoliduotą skirtingų tiekėjų užsakymų pristatymą į parduotuves. „MV GROUP Logistics“ taip pat teikia siuntų pervežimo bei pristatymo paslaugas. Paruoštos siuntos, nuo mažos pakuotės iki kelių padėklų, surenkamos ir pristatomos pagal suderintą grafiką arba skubiuoju būdu.

Užsakymus „MV GROUP Logistics“ pateikti galima elektroniniu laišku arba patogia duomenų mainų sistema EDI.

Prekių pristatymas
Pagal suderintą grafiką prekės paskirstomos į daugiau nei 7000 prekybos taškų Lietuvoje. Mes patys paruošiame visus dokumentus.
Siuntų pervežimas
Paruoštas siuntas surenkame ir pristatome pagal grafiką arba „ekstra“ būdu. Nuo mažos pakuotės iki kelių palečių.
Prekybos centralizavimas
Skirtingų tiekėjų užsakymus konsoliduotai pristatome į mūsų kliento parduotuves. Tai labai palankus būdas mažmenininkams.

Norite paklausti? Parašykite

Laukelius, pažymėtus žvaigždute, privaloma užpildyti.