„Nespresso“ butiko atidarymas Vilniuje pritraukė būrį kavą mėgstančių garsenybių

„Nespresso“ butiko atidarymas Vilniuje pritraukė būrį kavą mėgstančių garsenybių

Ketvirtadienį Vilniuje atidarytas pirmasis Baltijos šalyse „Nespresso“ kavos butikas. Atidarymo šventėje prekybos centre G9 dalyvavo garsūs žmonės iš verslo ir pramogų pasaulio, kurie jau ne vienerius metus yra ištikimi šio šveicariško prekės ženklo gerbėjai.

„Aukščiausios kokybės kavos mėgėjų bendruomenė Lietuvoje auga labai sparčiai. „Nespresso klubui“ šiandien priklauso jau 10 tūkstančių registruotų narių. Džiaugiamės suteikdami jiems dar daugiau galimybių bendrauti, dalytis patirtimi, dalyvauti degustacijose ir asmeninėse konsultacijose, kurias rengsime savo butike Vilniuje“, – teigia „Nespresso“ verslo vystymo vadovas  Baltijos šalims Donatas Zykus.

Į atidarymą susirinkę šventės svečiai butike galėjo degustuoti platų „Nespresso“  kavos asortimentą, kurį  sudaro 24 rūšys, neskaičiuojant ribotos serijos kavos, kurios kasmet pasirodo dar apie 10 rūšių.

„Kiekvienoje kapsulėje yra aukščiausios kokybės kava, o technologiniai paruošimo sprendimai užtikrina ryškius skonio pojūčius ir tobulą kavos putą. Turint vieną kavos aparatą galima pažinti labai platų skonio ir intensyvumo spektrą: dieną pradėti su stipresne „espresso“ kava, popietę išgerti didesnį puodelį „lungo“, o vakare pasilepinti kava be kofeino“, – pastebi D. Zykus. Pasak jo, kiekvienas kavos mėgėjas su „Nespresso“ gali susikurti unikalius, asmeninius kavos gėrimo ritualus. O G9 butike dirbantys kavos specialistai yra visada pasirengę klientams suteikti žinių apie kavą ir paruošimo technologijas, pristatyti naujienas ir pasidalyti patirtimi.

„Nespresso“ prekės ženklas Baltijos šalyse užtikrina ne tik aukščiausio lygio patirtį vartotojams, bet ir skleidžia tvarumo idėją. Suteikiame visas galimybes klientams mėgautis „premium“ klasės kava, o panaudotas kapsules sklandžiai ir patogiai atiduoti perdirbimui“, – atkreipia dėmesį „Nespresso“ Lenkijos ir Baltijos šalių vadovė Brema Drohan. Visa „Nespresso“ kava yra gaminama iš sertifikuotuose ūkiuose užaugintų pupelių – kompanija daug ir nuosekliai investuoja, kad ūkių veikla būtų draugiška aplinkai, kad darniai vystytųsi vietos gyventojų bendruomenės.

Atidarymo renginį vedęs etiketo specialistas Giedrius Drukteinis pabrėžia, kad „Nespresso“ kava yra dar vienas šveicariškos kokybės etalonas, prie kurio Lietuvoje gali prisiliesti vis daugiau žmonių. „Nespresso“ butikas Vilniuje – reikšmingas Lietuvos rinkos įvertinimas, skatinantis tolesnę kavos gėrimo kultūros pažangą ir kartu nusakantis kavos gurmanų brandą. Šis prekės ženklas užtikrina aukščiausią kokybę bei įstabių skonių paletę, apgaubdamas vartotojus išskirtinumo ir rafinuotumo aura”, – atkreipia dėmesį G. Drukteinis.

Šventės vedėjui pritarė Liucina Rimgailė ir Tadas Rimgaila, Jolita Vaitkutė ir Silvestras Dikčius, Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė, Aleksandras Pogrebnojus, Dominykas Kubilius, Laura Paukštė, Martynas Praškevičius ir kiti svečiai, susirinkę į „Nespresso“ butiką prekybos centre G9, norėdami geriau pažinti garsų prekės ženklą ir patirti naujų įspūdžių, kurių netrūko visą vakarą.

Į Baltijos šalis „Nespresso“ įžengė 2017 metų pabaigoje, kai šios kavos ir jos aparatų elektroninę parduotuvę įsteigė „MV GROUP“ priklausanti bendrovė „Mineraliniai vandenys“, įgijusi „Nespresso“ distribucijos teises. Kitų metų sausį Vilniuje bendrovė planuoja atidaryti ir antrą „Nespresso“ butiką – kavos mėgėjai galės rinktis prekybos centre „Panorama“, kur šiuo metu veikia degustacijų sala.