Viena didžiausių verslo grupių perkels biurą į „Paupį“

Viena didžiausių verslo grupių perkels biurą į „Paupį“

Vilniaus Senamiestyje atgimstančiame „Paupio“ rajone įsikurs viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse „MV GROUP“. Gamybos, prekybos ir logistikos bendroves vienijanti grupė ateinančių metų pavasarį į „Paupį“ perkels pagrindinį biurą iš sostinės J. Jasinskio gatvės.

„MV GROUP“ generalinio direktoriaus Marijaus Cilciaus teigimu, nauja vieta biurui buvo pasirinkta atsižvelgiant į jo vietą, siūlomą infrastruktūrą ir patalpų pritaikymą įmonės poreikiams.

„Mūsų nuomone, tai įspūdingas projektas, kuriame istorinis senamiestis dera su šiuolaikine architektūra, o miesto centras – su čia pat esančia gamta. Mūsų įmonių grupėje pagarba istorijai ir lietuviškų tradicijų puoselėjimas taip pat persipina su inovacijomis, šiuolaikinėmis technologijomis ir tarptautiniais standartais“, – pabrėžia M. Cilcius.

Bendrovės naujojo biuro pastatas užims daugiau nei 1 600 kvadratinių metrų plotą. Keturių aukštų pastate bus įrengta virš 100 darbo vietų, taip pat susitikimų salės, poilsio erdvės, valgymo zona. 

„Norėjome, kad biuras būtų vienoje patraukliausių miesto vietų, kur turėtume galimybę į darbą atvažiuoti ne tik automobiliu, bet ir dviračiais ar paspirtukais, todėl šalia turėjo būti įrengtos saugyklos, dušai. Ieškojome vietos, kur galėtume įsikurti patogiai, kad aplinka būtų šiuolaikiška ir jauki mūsų žmonėms bei reprezentatyvi mūsų partneriams, svečiams iš užsienio. Faktą, kad rajone bus įrengta įvairių erdvių: nuo kino teatro iki gurmanų turgaus, taip pat vertiname kaip privalumą“, – sako M. Cilcius. 

Bendrovės vadovas atskleidžia, kad beveik visas viršutinis pastato aukštas bus skirtas laisvalaikio ir bendravimo zonai. M. Cilciaus teigimu, norėta sukurti didelę erdvę, kur susirinkę visi įmonės darbuotojai galėtų organizuoti komandinius pusryčius ar pietus, kartu minėti svarbias datas, švęsti pasiekimus.

„Išskirtinis objektas šioje erdvėje bus profesionalus baras. Kitiems tokia detalė biure gal būtų mažų mažiausiai neįprasta, bet ne MV GROUP, kuri savo DNR turi užkoduotą troškimą būti žingsniu priekyje, įgyvendinti drąsius sprendimus. Daug metų dirbame su gėrimais, tarp įprastų pareigybių turime miksologijos ambasadorius, o svečiuose dažnai sulaukiame pasaulinių gėrimų gamintojų ir tiekėjų, profesionaliai pristatančių savo produktus, vedančių mokymus personalui.

Esame netipinė organizacija, bet darbo metu laikomės visų įprastų darbo taisyklių ir tvarkos. Kita vertus, juk jei, pavyzdžiui, lovų gamintojas savo biure įsirengia jų ekpoziciją, tai dar nereiškia, kad darbo metu visi miega”, – teigia M. Cilcius.

„MV GROUP“ vienija alkoholinių gėrimų gamintoją „MV GROUP Production“, kuriai priklauso „Stumbro“, „Alitos“, „Anykščių vyno“ bei „Gubernijos“ gamyklos, taip pat alkoholinių gėrimų, tabako ir kitų prekių didmeninės prekybos lyderę Baltijos šalyse „Mineraliniai vandenys“, jos antrines įmones Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje bei logistikos bendrovę „MV GROUP Logistics“.

Kursis moderni „Gintarinė vaistinė“

„Paupio“ projektą vystančios, vienos didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kuriančios bendrovės „Darnu Group“ Turto valdymo direktoriaus Lino Savicko teigimu, verslo kvartalo statybų finišas numatytas 2020 m. pradžioje.

„Šiuo metu jau išnuomota 65 proc. viso biurų ploto. Kvartale bus įrengtos ne tik verslo erdvės, bet ir konferencijų centras, sporto klubas „Re.Formatas“, kino teatras „Pasaka“, prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvė, taip pat įsikurs „Gintarinės vaistinės“ vaistinė“, – skaičiuoja L. Savickas.

Per du šimtus vaistinių visoje šalyje turinčio „Gintarinės vaistinės“ tinklo rinkodaros vadovės Irenos Tėvelienės teigimu, įmonė nusprendė atidaryti vaistinę „Paupyje“ investuodama į ateitį. 

„Paupys“ mus patraukė savo vieta ir išskirtinumu. Pagal projektą matome, kad čia kursis daug jaunų šeimų, tad norime būti šalia jų ir padėti rūpintis sveikata“, – sako I. Tėvelienė.

„Paupio“ rajoną sudarys septyni kvartalai. Čia įsikurs daugiau nei 700 šeimų, o komercinei ir administracinei veiklai skirtame kvartale bus įrengta ne tik 15 tūkst. kvadratinių metrų biurams, bet ir dirbs daugybė kasdienes paslaugas teikiančių įmonių, parduotuvėlių, o miestiečių traukos centru taps Paupio turgus, kuriame savo produktus siūlys geriausi maisto gamintojai, veiks įvairios užkandinės ir kavinės, gurmanų maisto akademija, vyks įvairiausi renginiai.  

Į rajono vystymą „Darnu Group“ investuoja 150 mln. Eur. Dar šiais metais bus baigti pirmieji trys gyvenamieji kvartalai, kuriuose bus įrengti 382 butai ir kursis pirmieji biurų patalpų nuomininkai.