MV GROUP Distribution Estonia maisto bankui „Toidupank“ paaukojo 20 tūkst. raguolių

MV GROUP Distribution Estonia maisto bankui „Toidupank“ paaukojo 20 tūkst. raguolių

„Toidupank“ sulaukė paramos iš didmeninės prekybos įmonės „MV Eesti“ – 20 tūkst. raguolių, kuriuos organizacija išdalins Estijos žmonėms, kuriems šiuo metu labiausiai reikia paramos maistu.

„Toidupank“ prezidentė Agnes Ojakivi pabrėžia, kad ši gauta parama ypač pradžiugino vaikus. „Toidupank“ teikia paramą tiems, kam net būtiniausi maisto produktai yra prabangos prekė, ką jau kalbėti apie pasilepinimą saldėsiais. Nieko keista, kad galimybė pasmaližiauti raguoliais labiausiai pradžiugino vaikus – daugumai mūsų remiamose šeimose augančių mažylių proga pasimėgauti saldumynais pasitaiko itin retai. Todėl visų mūsų vardu norime nuoširdžiai padėkoti už dosnumą“, – sako A. Ojakivi.

„Toidupank“ atstovė taip pat atkreipia dėmesį, kad dėl COVID-19 pandemijos Estijoje nukentėjo daugybė verslo įmonių. Tačiau dar labiau pandemija paveikė labdaros organizacijas ir žmones, kurių gyvenimo kokybė priklauso nuo paramos ir kitų geros valios.

„Pandemija mums visiems sukėlė iššūkių. Bet labiausiai nukentėjo žmonės, kurie neturi stabilaus pajamų šaltinio ir kasdien susiduria su nepritekliumi. Todėl nusprendėme, kad būtent jiems dabar kaip niekad reikia paramos. Tikimės, kad savo pavyzdžiu įkvėpsime kitas įmones prisidėti prie paramos „Toidupank“, – teigia Aleksei Otkidatš, „MV Eesti“ generalinis vadovas.

Pasak A. Otkidatš, per dešimt savo veiklos metų „Toidupank“ įrodė, jog yra puikiai veikianti organizacija, sugebanti operatyviai pasiruošti ir sklandžiai priimti tokį didelį kiekį paramos maistu.

Milžiniška „7 Days“ raguolių dovana „Toidupank“ pasiekia ne pirmą kartą – daugybę nepasiturinčių žmonių šiais gardėsiais MV Eesti yra pradžiuginusi ir anksčiau. Be to, bendrovė nuolat remia įvairius socialinius projektus ir renginius, skirtus socialinei atskirčiai mažinti ir bendruomenėms stiprinti.

Surinktą paramą „Toidupank“ skiria šeimoms ir asmenims, kurie susiduria su finansinėmis problemomis ir dėl to negali išsiversti trumpą arba ilgesnį laiką. Per dešimtmetį tokia laikina parama jau padėjo atsistoti ant kojų tūkstančiams Estijos žmonių.

Šiuo metu parama maistu yra labai reikalinga – dėl pandemijos daug žmonių neteko darbo ir pragyvenimo šaltinio, todėl atsidūrė prie skurdo ribos. Kadangi „Toidupank“ neturi pakankamai maisto visoms remtinoms šeimoms, organizacija bendradarbiauja su socialiniais skyriais, kurie padeda atrinkti paramos gavėjus.

Bendrovė „MV Eesti“ – tarptautiniu mastu veikiančios kompanijos „MV GROUP Distribution“, užsiimančios prekių platinimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje, dalis. Bendrovė „MV Eesti“ šalyje veikia nuo 2008 metų.