Nauju „MV GROUP Distribution PL“ vadovu tapo R. Walewski

Nauju „MV GROUP Distribution PL“ vadovu tapo R. Walewski

Vienai didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse „MV GROUP“ priklausančiai distribucijos bendrovei „MV GROUP Distribution PL“ nuo rugsėjo 1 dienos vadovauja naujas generalinis direktorius – Robert Walewski. Jis keičia pustrečių metų įmonei vadovavusį Donatą Zykų.

„Esu dėkingas Donatui už mūsų įmonių grupėje nuveiktus darbus ir įgyvendintus projektus. Per septynerius „MV GROUP“ praleistus metus jis užaugo kaip profesionalas ir subrendo pokyčiams, kurie yra natūrali verslo dalis. Džiugu ir tai, kad mūsų žmonės auga, daro vidinę karjerą ir priima naujus iššūkius – būtent su tuo sveikinu Robert, tapusį nauju „MV GROUP Distribution PL“ vadovu. Neabejoju, kad jo turima patirtis, mūsų organizacijos aplinkos ir kultūros pažinojimas leis ir toliau siekti aukščiausių rezultatų bei užtikrinti kokybiškas patirtis tiek savo komandai, tiek įmonės klientams ir partneriams“, – sako „MV GROUP“ generalinis direktorius Marijus Cilcius ir priduria, kad „MV GROUP Distribution PL“ turi labai aiškų tikslą – stiprinti savo pozicijas Lenkijos rinkoje ir diversifikuoti atstovaujamų prekių ženklų portfelį.

Ne vienerius metus „MV GROUP Distribution PL“ dirbantis R. Walewskiyra sukaupęs ilgametę patirtį gėrimų distribucijos ir prekės ženklų valdymo srityse. Pastaruosius metus jis ėjo marketingo vadovo Lenkijoje pareigas ir buvo atsakingas už skirtingų produktų kategorijų bei prekių ženklų vystymą Lenkijos rinkoje. Nuo šių metų rugsėjo R. Walewski savo žinias, įgūdžius ir lyderystę galės atskleisti vadovaudamas visai distribucijos bendrovei „MV GROUP Distribution PL“.

„Lenkijos rinkos potencialas yra labai didelis – turime daug erdvės augti ir įgyvendinti savo projektus. Dėkoju savo kolegoms už pasitikėjimą – naujos pareigos man reiškia ne tik stipresnes ambicijas, bet ir didesnę atsakomybę žmonėms, su kuriais dirbu. Tikiu savo komanda ir neabejoju, kad kartu pasieksime tokių rezultatų, kuriais visi galėsime didžiuotis“, – teigia naujasis „MV GROUP Distribution PL“ vadovas R. Walewski.

Distribucijos bendrovė „MV GROUP Distribution PL“, kuri anksčiau vadinosi „MV Poland“, priklauso vienai didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse – „MV GROUP“ – valdančiai bendroves Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Estijoje. „MV GROUP Distribution PL“ Lenkijoje veikia nuo 2005 metų. Šiuo metu kompanija atstovauja daugiau kaip 45 prekių ženklus, o įmonėje dirba 75 darbuotojai.