„MV GROUP“ atnaujino vizualinį identitetą

„MV GROUP“ atnaujino vizualinį identitetą

„MV GROUP“ naujus, 2020-uosius metus pasitinka atnaujinusi savo vizualinį identitetą – pristatė naują logotipą ir firminį stilių. Įgyvendinti pokyčius įmonių grupei padėjo ženklodaros (angl. branding) studija „Godspeed“.

Naujasis „MV GROUP“ logotipas sudarytas iš bendrovės pavadinimo ir rožinės spalvos šešiakampio simbolio, kurio kiekvienas kampas simbolizuoja atskiras verslo grupei priklausiančias įmones ir pačią „MV GROUP“. Simbolyje matomos besijungiančios linijos simbolizuoja sinergiją, bendrovių tarpusavio ryšį ir darnų darbą kartu.

Atnaujinti ir „MV GROUP“ dukterinių įmonių – „MV GROUP Production“, „MV GROUP Distribution“, „MV GROUP Logistics“, „MV GROUP Retail“, „MV GROUP Asset Management“ – logotipai.

Pasak „MV GROUP“ Korporatyvinių reikalų skyriaus vadovės Kristinos Sakavičienės, naujuoju logotipu įmonių grupė siekia geriau atspindėti įmonių grupės charakterį, taip pat vyraujančias vertybes, darbo principus ir kultūrą.

„MV GROUP“ būdingas veržlumas ir troškimas žengti pirmyn, taip pat vienybė, komandiškumas ir didelis dėmesys kuriamų produktų bei paslaugų kokybei. Naujasis įmonių grupės vizualinis identitetas padeda geriau perteikti bendradarbiavimą tarp skirtingų įmonių, komandų ir žmonių. Turėdami iš skirtingų sričių specialistų sudarytą komandą mes galime kurti išskirtinius produktus ir paslaugas, tai taip pat smarkiai pasitarnauja ir vystant verslą. Naujasis stilius mums leidžia būti įvairiapusiais – tiek solidžiais, kai spalva skirta vien pagyvinti, tiek žaismingais, kai norime atsigręžti į komandą – spalvingą, charizmatišką, ryškią“, – sako K. Sakavičienė. 

Savo ruožtu ženklodaros studijos „Godspeed“ dizaino vadovas Dovydas Stonkus pasakoja, kad atnaujinant „MV GROUP“ vizualinį identitetą vienas svarbiausių uždavinių buvo išlaikyti sąsajas su ankstesniu įmonių grupės ženklu.

„Kurdami naująjį logotipą siekėme ne tik geriau atspindėti bendrovės charakterį ir vertybes, bet ir suteikti jam ryškumo, taip pat – šviežumo pojūtį. Todėl vienas didžiausių pokyčių yra atnaujintos, paryškintos spalvos ir naujai priderinti atspalviai. Be to, atnaujinant logotipą išsaugotas grafinis simbolio formos daugiasluoksniškumas, taip pat pavadinimo ir simbolio kompozicija. Kadangi vienas logotipo simbolis turėjo būti pritaikytas net šešioms bendrovėms, ieškojome konceptualių sprendimų, kurie galėtų būti nesunkiai pratęsiami ir naudojami vystant kitus firminio stiliaus atributus“, – sako D. Stonkus.