„Gubernijos Extra Nealkoholinis“ tapo pagrindiniu Lietuvos regbio čempionų „Baltrex-Šiauliai“ remėju

„Gubernijos Extra Nealkoholinis“ tapo pagrindiniu Lietuvos regbio čempionų „Baltrex-Šiauliai“ remėju

Daugkartinė Lietuvos regbio čempionė, šiauliečių komanda „Baltrex-Šiauliai“ turi naują generalinį rėmėją – juo tapo „Gubernijos“ darykloje Šiauliuose verdamas „Gubernijos Extra Nealkoholinis“ alus.

Ilgalaikės partnerystės sutartį, pagal kurią prekės ženklas teiks reikšmingą finansinę paramą sportininkams, „Gubernijos Extra Nealkoholinis“ ir „Baltrex-Šiauliai“ pasirašė trečiadienį, iškilmingos ceremonijos „Gubernijos“ darykloje metu.

Pasak „Gubernijos“ daryklos gamybos direktoriaus Artūro Perednio, sprendimą remti šalyje lyderiaujantį regbio klubą pirmiausia lėmė „Gubernijos“ prekės ženklo vertybės – bendruomeniškumas, paprastumas, draugystė, patikimumas, palaikymas ir atvirumas.

„Tai – raktiniai žodžiai, kuriuose telpa visa „Gubernijos Extra Nealkoholinio“ pasaulėžiūra ir nusiteikimas. Šiauliuose veikdama jau daugiau nei 350 metų „Gubernijos“ darykla nuolat stengiasi puoselėti betarpišką ryšį su miesto bendruomene ir įvairiais būdais prisidėti prie jos bei Šiaulių krašto gerovės – įkvėpti, skatinti ir palydėti į pergales. Tikime, kad reikšminga finansinė parama turės įtakos sportininkų pasiruošimui, o emocinis palaikymas – motyvacijai“, – sako A. Perednis.

„Gubernijos“ vadovas taip pat atkreipia dėmesį, kad tiek „Gubernijos“ darykla, tiek „Baltrex-Šiauliai“ atstovaujama regbio sporto šaka – kone vieni ryškiausių Šiaulių miesto simbolių, garsinančių kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Todėl ši partnerių sinergija nėra pirmoji: dar pavasarį komandai atstovaujantys regbininkai filmavosi „Gubernijos Extra Nealkoholinio“ atsinaujinimo vaizdo klipe, pažymėtame reikšmingu, prekės ženklo filosofiją atspindinčiu šūkiu „Už Savus“.

Savo ruožtu klubo „Baltrex“ prezidentas Alvydas Stulpinas pabrėžia, kad kylant Lietuvos ir Baltijos šalių regbio lygiui, reikšminga „Gubernijos“ parama skatina „Baltrex-Šiauliai“ klubą siekti dar aukštesnių rezultatų.

„Labai džiaugiamės nauju mūsų bendruomenės nariu, ypač, kai tai yra viena seniausių Lietuvoje, gilias tradicijas puoselėjanti šiaulietiška darykla „Gubernija“. Ši draugystė skatina mus tobulėti visapusiškai, ne tik stadione. Tuo pačiu tai – ir nauja atsakomybė, ir varomoji jėga. Dėkojame už pasitikėjimą, o mes savo ruožtu po sėkmingo šiemetinio pasirodymo tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniu lygmeniu matome, kad galime siekti daugiau“, – teigė A. Stulpinas.   Pastaruoju metu komanda „Baltrex-Šiauliai“ demonstruoja ypač aukštus rezultatus: triumfavo šių metų „Baltic Top League“ čempionate, Europos klubų čempionų taurės turnyre užėmė antrą vietą. Regbio-7 Europos čempionate Lietuvos rinktinė, kurios pagrindą sudarė „Baltrex-Šiauliai“ žaidėjai, užėmė ketvirtą vietą. Praėjusiaisi metais komanda nugalėjo Lietuvos metų sporto klubo nominacijoje.