Su koronavirusu kovojantiems kariškiams, šauliams ir savanoriams – parama gėrimais ir užkandžiais

Su koronavirusu kovojantiems kariškiams, šauliams ir savanoriams – parama gėrimais ir užkandžiais

„MV GROUP“ toliau aktyviai tiesia pagalbos ranką kovoje su koronavirusu. Penktadienį bendrovė pradėjo vežti ir iki antradienio pristatys savo gaminamų ir platinamų produktų davinius visoje šalyje veikiančiai Lietuvos kariuomenei, Lietuvos Šaulių sąjungai, karštosios linijos 1808 savanoriams ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Iš viso šalies saugumą užtikrinantiems asmenims „MV GROUP“ išdalins virš 9 tūkst. nealkoholinių gėrimų ir užkandžių.

„Susidūrėme su iki šiol neregėtu iššūkiu, ir esame tikri, kad jį įveikti galime tik sutelktomis valstybės institucijų, visuomenės ir verslo jėgomis ir veikdami išvien. Esame ypatingai dėkingi mus saugantiems kariškiams ir šauliams, taip pat budintiems karštosios linijos savanoriams bei greitosios medicinos pagalbos medikams, ir jaučiame pareigą atlyginti jų pastangas mainais pasirūpindami, kad nepritrūktų maisto ir gėrimų atsargų“, – sako Marijus Cilcius, „MV GROUP“ generalinis direktorius.

Organizuodama paramą „MV GROUP“ taip pat mobilizavo ir savo bendrovės „Mineraliniai vandenys“ tiekėjus – produkcijos dovanoti skyrė mineralinių vandenų „Borjomi“ ir „Bakuriani“ gamintojai, prekės ženklai „Redbull“, „7 days“, „Lofbergs“. Paketuose kariškiai, šauliai bei savanoriai taip pat rado ir grupei priklausančios „Gubernijos“ daryklos „Duonos giros“.

Solidžią paramą produktais „MV GROUP“ suorganizavo vos per porą dienų. Kad reikalinga parama gavėjus pasiektų kuo greičiau, pajėgas suvienijo kelios grupės įmonės: „Mineraliniai vandenys“ ir „MV GROUP Production“, tiekę nealkoholinius gėrimus ir užkandžius, ir kompleksines logistikos paslaugas teikianti grupės įmonė „MV GROUP Logistics“, užtikrinusi produktų pristatymą.

Gautą paramą oro uostuose ir pasieniuose, taip pat kitose užduotyse dirbantys kariškiai, mobiliuosiuose medicininės patikros punktuose ir kitose svarbiose vietose dirbantys Šaulių sąjungos nariai bei skambučių centruose dirbantys savanoriai savarankiškai išsidalins visoje Lietuvoje.

Šis savaitės pradžioje išdalintas paramos produktais srautas – pirmasis. Šalyje tęsiantis karantinui, tikslinėms grupėms skirtas gėrimų ir užkandžių atsargas „MV GROUP“ reguliariai pildys. Produktų daviniai – ne vienintelė parama, kurią koronaviruso akivaizdoje Lietuvai suteikė „MV GROUP“. Kovo 19 d. verslo grupė taip pat pasirašė plaučių ventiliavimo aparato pirkimo ir padovanojimo Vilniaus miesto savivaldybei sutartis. Plaučių ventiliavimo aparatas – būtina priemonė gydant sunkius virusu užsikrėtusius ligonius ir gelbėjant jų gyvybes.