Rygoje atidarytas moderniausias „Nespresso“ kavos butikas Baltijos šalyse

Rygoje atidarytas moderniausias „Nespresso“ kavos butikas Baltijos šalyse

Lapkričio 1-ąją Rygoje atidarytas moderniausias Baltijos šalyse „Nespresso“ kavos butikas. Tai – pirmasis toks butikas Latvijoje, kuriame šveicariško prekės ženklo gerbėjai nuo šiol galės ne tik patogiau apsipirkti, bet ir pirmieji iš arčiau susipažinti bei išbandyti „Nespresso“ naujienas, dalyvauti kavos degustacijose bei gauti asmenines kavos ekspertų konsultacijas.

„Aukščiausios kokybės kavos mėgėjų bendruomenė Latvijoje auga itin sparčiai – „Nespresso klubui“ šiandien priklauso daugiau nei 4 tūkstančiai registruotų narių. Būtent dėl šios priežasties išskirtinai modernų ir naujausią pasaulinę „Nespresso“ koncepciją atspindintį butiką nusprendėme atidaryti Rygoje. Čia mūsų klientai galės mėgautis išskirtine apsipirkimo patirtimi – kiekvienam klientui suteiksime asmenines konsultacijas, kurių metu padėsime išsirinkti mėgstamą kavą, naują kavos aparatą ar aksesuarus namams. Kol klientas bendraus su kavos ekspertu ar mėgausis naujausiais „Nespresso“ skoniais, jo užsakymas akimirksniu bus suruoštas jam nematant“, – pasakoja prekės ženklo mažmeninės ir elektroninės prekybos vadovė Baltijos šalims Kristina Žižova.

Kiekvienas apsilankęs „Nespresso“ butike galės susipažinti ir paragauti daugiau nei 50 „Original“ir „Vertuo“ kavos rūšių, tarp kurių galima rasti ir išskirtinių, itin riboto leidimo skonių. Naujajame butike, įsikūrusiame „TC Spice“, dirbantys kavos žinovai visuomet pasirengę suteikti žinių apie kavą bei patarti renkantis ne tik mėgiamą kavos skonį, bet ir kavos aparatą ar aksesuarus.

„Kiekvienoje „Nespresso“ kapsulėje yra tik aukščiausios kokybės kava, o kavos aparatai pasižymi išskirtinėmis technologijomis, leidžiančiomis kas kartą paruošti tobulo skonio kavos puodelį su tiršta kavos puta. Tie, kurie mėgsta naujoves ir įvairius kavos receptus, džiaugsis atradę „Vertuo“ kavos aparatus, kuriuose įdiegta novatoriška „Centrifusion“ technologija, leidžianti su vienu kavos aparatu paruošti net iki 5 skirtingo dydžio kavos puodelių. Mėgstantys labiau tradicinę, Italijos skrudinimo tradicijų ir paruošimo būdo įkvėptą kavą, gali rinktis Original linijos kavos aparatą ir kasdieną pradėti puikiu espresso“, – pastebi K. Žižova.

Pasak K. Žižovos, kiekvienas kavos mėgėjas su „Nespresso“ gali susikurti sau tinkamus, unikalius mėgavimosi kava ritualus. O apsilankius naujajame butike, tai padaryti bus dar paprasčiau.

Tuos, kurie neturi galimybės apsilankyti naujajame „Nespresso“ butike Rygoje, kviečiame apsilankyti ir apsipirkti www.nespresso.lt, o kilus klausimams susisiekti su „Nespresso“ klientų aptarnavimo centru.