„MV GROUP“ turi naują pardavimų plėtros vadovą

„MV GROUP“ turi naują pardavimų plėtros vadovą

Viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse „MV GROUP“ turi naują pardavimų plėtros vadovą – nuo pirmadienio, vasario 24-osios, šias pareigas pradėjo eiti Aurimas Abromavičius.

20-ies metų patirtį daugiausia pardavimų, taip pat rinkodaros srityse turintis A. Abromavičius beveik visą šį laiką dirbo alkoholio pramonės srityje. Didžiąją karjeros dalį ėjo vadovaujančias pareigas tarptautinėse kompanijose – buvo atsakingas už pardavimų plėtras Europos rinkose.

Pastaruosius penkerius metus A. Abromavičius ėjo Centrinės ir Rytų Europos regiono verslo vadovo pareigas bendrovėje „Distell International“.

Prisijungęs prie „MV GROUP“, A. Abromavičius bus atsakingas už eksporto strategijos formavimą ir įgyvendinimą, eksporto plėtros programų ir projektų įgyvendinimą, prekybos sutartinių ryšių projektus, taip pat koordinuos bendrą bendrovės veiklą eksporto srityje. 

„Šiuo metu aktyvi eksporto pardavimų plėtra yra vienas didžiausių „MV GROUP“ prioritetų, todėl labai džiaugiamės Aurimo sprendimu prisijungti prie mūsų. Neabejojame, kad jo turima patirtis tarptautinėje verslo arenoje ir gilus alkoholio rinkos specifikos išmanymas smarkiai pasitarnaus visai komandai siekiant aukščiausių rezultatų, o tai, kad su dalimi kolegų Aurimas jau puikiai pažįstamas, tik padės dar greičiau judėti į priekį“, – teigia MV GROUP vadovas.

Sprendimą prisijungti prie „MV GROUP“ A. Abromavičius grindžia noru pritaikyti tarptautinėse bendrovėse įgytą asmeninę patirtį populiarinant lietuvišką produkciją užsienyje.

„MV GROUP“ vienijamos gamyklos turi gilią lietuvišką tradiciją ir ilgą istoriją, kas yra solidus pamatas siekiant jų produkciją paversti globaliais prekių ženklais. Antai „Alita“ ir „Anykščių vynas“ netrukus švęs šimtmečius, „Stumbras“ skaičiuoja jau antrą veiklos amžių, tuo tarpu kelis šimtmečius lietuviškos aludarystės tradicijas puoselėjanti „Gubernija“ asmeniškai kelia sentimentus, mat yra įsikūrusi gimtuosiuose Šiauliuose, todėl populiarinti šį bravorą pasaulyje jaučiu didelę ambiciją“, – sako A. Abromavičius. 

Viena iš priežasčių prisijungti prie „MV GROUP“ A. Abromavičiui taip pat tapo ir pozityvi ankstesnių bendradarbiavimų metu įgyta patirtis.

„Anksčiau, savo darbe atstovaujant įvairiems užsienio gamintojams, man nesyk teko susidurti su skirtingais žmonėmis iš įvairių „MV GROUP“ vienijamų įmonių. Bendradarbiavimas atnešė ne tik gerų rezultatų, bet ir paliko vien geriausius įspūdžius  – „MV GROUP“ komanda pasirodė labai profesionali, darbšti ir ambicinga, sau nuolat kelianti pačius aukščiausius tikslus. Save laikau labai komandišku žmogumi, kuriam ypač svarbus žmogiškasis ryšys darbe. Neabejoju, kad šioje komandoje galėsiu ne tik realizuoti save, bet ir kartu pasieksime itin gerų rezultatų“, – sako A. Abromavičius. 

„MV GROUP“ yra viena didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse, atstovaujanti daugiau kaip 300 nuosavų bei tarptautinių prekių ženklų ir veikianti keturiuose verslo sektoriuose: gamyba, platinimas, logistika ir prekyba. Iš viso čia dirba daugiau nei 1000 žmonių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. „MV GROUP“ produkcija eksportuojama į daugiau nei 40 užsienio valstybių šešiuose žemynuose, tarp kurių – JAV, Australija, Japonija, Kinija, Prancūzija, Vokietija ir kitos.