„MV GROUP Production“ turi naują pardavimų direktorių

„MV GROUP Production“ turi naują pardavimų direktorių

Įmonių grupės „MV GROUP“ valdoma bendrovė „MV GROUP Production“ turi naują pardavimų direktorių – nuo pirmadienio, kovo 28-osios, šias pareigas pradėjo eiti Gintautas Žigutis.

G. Žigučio darbinė patirtis siekia daugiau nei 20 metų. Didžiąją karjeros dalį jis dirbo AB „Pieno žvaigždės“, kur pastaruosius septynerius metus ėjo eksporto projektų direktoriaus pareigas ir buvo atsakingas už pardavimus centrinės Azijos, Korėjos, Kinijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Ukrainos rinkose.

„G. Žigutis į „MV GROUP Production“ atsineša platų žinių bagažą ir įvairiapusę patirtį, kurią įgijo dirbdamas net su keliolika absoliučiai skirtingų užsienio rinkų. Eksportas ir jo plėtra jau ne vienerius metus yra vienas didžiausių visos mūsų įmonių grupės prioritetų, todėl ilgametė G. Žigučio pardavimų patirtis eksporto rinkose, FMCG sektoriuje, pasiekti aukšti rezultatai ir poreikis nuolatos tobulėti visapusiškai atliepia „MV GROUP Production“ tikslus“, – sako Algirdas Čiburys, „MV GROUP Production“ generalinis direktorius. 

Pasak G. Žigučio, sprendimą prisijungti prie „MV GROUP Production“ lėmė ambicija prisidėti prie tolesnės įmonių grupės plėtros.

„MV GROUP“ – viena didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse, tuo tarpu „MV GROUP Production“ – viena didžiausių gėrimų gamintojų. Todėl galimybe tapti jos dalimi naudojuosi vedamas ryžto ir azarto pritaikyti turimą patirtį ir padėti bendrovei dar labiau augti. Einant pardavimų direktoriaus pareigas man svarbu ne tik realizuoti save ir augti kaip profesionalui, bet, svarbiausia, kurti pridėtinę vertę visai grupei – didinti pardavimus esamose vietos ir užsienio rinkose, atverti kelius į naujas rinkas, užtikrinti sklandų ir rezultatyvų komandos darbą“, – sako G. Žigutis.  Šiuo metu „MV GROUP Production“ savo produkciją eksportuoja į 48 pasaulio valstybes Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje ir Afrikoje. Tarp pagrindinių naujojo pardavimų direktoriaus atsakomybių – eksporto strategijos formavimas ir įgyvendinimas, eksporto plėtros projektų įgvedinimas, pardavimų komandos rezultatų ir augimo užtikrinimas.