„MV GROUP Production“ rinkodarai vadovaus ilgametė darbuotoja

„MV GROUP Production“ rinkodarai vadovaus ilgametė darbuotoja

Gėrimų gamybos bendrovės „MV GROUP Production“, priklausančios įmonių grupei „MV GROUP“, rinkodarai nuo 2024-ųjų sausio mėnesio pradėjo vadovauti įmonėje beveik 14 metų dirbanti Jūratė Paulauskienė.

J. Paulauskienė daugiausiai patirties yra sukaupusi prekės ženklo pozicionavimo, produktų kūrimo, vystymo ir komunikacijos srityse. Anksčiau ji vadovavo „MV GROUP Production“ naujų produktų kūrimo skyriui.

„Per tuos beveik 14 įmonėje praleistų metų Jūratė puikiai pažino mūsų turimus prekės ženklus ir ženkliai prisidėjo prie jų sėkmės rinkoje. Ji tikra savo srities ekspertė, turinti aiškią viziją ir strategiškai planuojanti toli į priekį. Novatoriškas Jūratės mąstymas ir nuolatinis domėjimasis pasaulinėmis tendencijomis lėmė ne vieno unikalaus bei vartotojų pamėgto naujo produkto atsiradimą. Tai be galo kūrybinga asmenybė, kruopščiai apgalvojanti kiekvieną sprendimą ir užtikrinanti aukščiausią jų įgyvendinimo kokybę. Geriausiai Jūratės bei jos komandos pasiekimus iliustruoja įvairiuose tarptautiniuose dizaino konkursuose pelnyti aukščiausi apdovanojimai. Labai didžiuojamės Jūrate ir džiaugiamės, kad ji priėmė iššūkį tapti naująja rinkodaros vadove“, – sako įmonės „MV GROUP Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys.

Pasak J. Paulauskienės, naujas rinkodaros vadovės atsakomybes ji prisiima turėdama „MV GROUP Production“ produktų portfelio vystymo viziją, pagal kurią jau planuoja ilgalaikes atskirų kategorijų, prekės ženklų strategijas ir produktų inovacijas.

„Drauge su komanda ieškosiu naujų kelių, kurie leistų užtikrinti įmonės augimą bei sukurti dar efektyvesnę rinkodaros strategiją, padėsiančią įgyvendinti įmonės pardavimų ir plėtros tikslus. Komanda profesiniame gyvenime man yra viena didžiausių vertybių, tad žengiant koja kojon, drauge mokantis ir tobulėjant, mėgaujantis pačiu kūrybos procesu, tikiu, kad nuversime kalnus! Labai tikiu tinkamo pozicionavimo, prekės ženklo vystymo ir diegiamų inovacijų galia. Sau keliu ambicingus tikslus – noriu naujai pažvelgti į plėtros galimybes, kurti naujus, eksporto rinkoms orientuotus prekių ženklus bei produktus“, – sako J. Paulauskienė.

Iki šiol per metus J. Paulauskienė kartu su komanda realizuodavo iki šimto įvairios apimties „MV GROUP Production“ projektų. Vieni pirmųjų gamintojų išbandė lazeriu iškirstas etiketes, o rinkoje pasirodė tokie išskirtiniai riboto leidimo produktai, kaip 100 tūkst. nesikartojančio dizaino butelių. Sėkmingai įgyvendintos J. Paulauskienės idėjos įmonei yra pelniusios jau arti 40 apdovanojimų Lietuvos ir tarptautiniu mastu. Kartu su komanda bei dizaino agentūrų partneriais ekspertės kurtos produktų pakuotės nesyk pelnė aukščiausius įvertinimus tokiuose apdovanojimuose kaip „Baltic Best“, „NAPA Baltic Packaging Design Awards“, „A‘Design“ ir kituose.

Gamybos įmonei „MV GROUP Production“ priklauso „Alitos“, „Anykščių vyno“, „Stumbro“ ir „Gubernijos“ gėrimų gamyklos. „MV GROUP Production“ akcinę bendrovę valdo „MV GROUP“ – viena didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse, vienijanti alkoholinių ir kitų gėrimų gamybos, didmeninės bei mažmeninės prekybos ir logistikos bendroves Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.