„Bottlery“ pasiruošė Kalėdoms: verslo dovanų asortimente – 25 „Panettone“ rūšys

„Bottlery“ pasiruošė Kalėdoms: verslo dovanų asortimente – 25 „Panettone“ rūšys

Lietuviškas mažmeninės prekybos tinklas „Bottlery“ jau pasiruošė Kalėdoms – prekių asortimentą papildė verslo poreikiams pritaikytomis dovanų idėjomis, tarp kurių – net 25 kultinių itališkų „Panettone“ pyragų rūšys.

Pasak „Bottlery“ tinklo Mažmenos asortimento valdymo vadovės Margaritos Kromienės, sprendimą išplėsti šventinių „Panettone“ pyragų pasiūlą lėmė parduotuvių klientų poreikiai – per pastaruosius trejus metus jų pardavimai išaugo net 86 proc., vis dažniau „Panettone“ pyragus renkamasi kaip verslo dovaną.

„Skirtingas „Panettone“ rūšis savo klientams siūlome jau dešimtmetį – per šį laiką patys išragavome beveik visų gamintojų pyragus, dalyvavome daugybėje parodų, akyliai ir nuosekliai sekame pasaulinę pasiūlą. Gerai išmanydami „Panettone“ pyragų gamybos ir skonių subtilybes į „Bottlery“ parduotuvių asortimentą įtraukiame tik aukščiausios kokybės originalią produkciją, kurios įvairovė šįmet palyginus su pernai – kone dvigubai didesnė“, – sako M. Kromienė.

Artėjant šventėms „Bottlery“ klientams siūlo eilę naujų „Panettone“ rūšių, tarp kurių – „Scarpato“ pyragai su džinu ir citrina ar romu ir šokoladu, „Pandoro“ su šokoladu ar „Limoncello“, taip pat vis didesnei visuomenės daliai ypač aktualios sveikesnės pyragų versijos su pilno grūdo miltais, be laktozės ar su rudens gėrybėmis – moliūgais, obuoliais, kriaušėmis. Tinkamų sau pyragų „Bottlery“ atras ir veganai – pavyzdžiui, su vien augalinės kilmės karamele ir šokoladu.

„Pirmąkart savo asortimente siūlome ir absoliučią naujieną – išskirtinę „Scarpato“ gaminamą riboto leidimo pyragų su džinu ir citrina liniją. Šie pyragai išskirtiniai dėl unikalios, naujoviškos gamybos technologijos – šviežiai pagamintas kremas specialiomis konditerinėmis adatomis švirkščiamas į jau iškeptą ir atvėsintą pyragą, idant tolygiai pasiskirstytų. Visų pyragų kiekiai „Bottlery“ parduotuvėse yra riboti, o papildomi užsakymai gamyklose – nebepriimami, todėl tebesvarstantys, ką dovanoti partneriams ar kuo paskaninti pačių šventinį stalą, turėtų suskubti“, – sako M. Kromienė. 

Unikalus dėžučių dizainas – lietuvių kurinys

Dovanoti „Panettone“ pyragus „Bottlery“ siūlo ne tik skirtingų dydžių – nuo 100 g iki 2 kg ar net 5 kg svorio, bet ir originaliai supakuotus. Tradiciškai, šįmet specialiai „Bottlery“ sukurti net keturi skirtingi „Panettone Classic Limited Edition“ pyragams skirtų metalinių dėžučių dizainai, pritaikyti skitingiems vartotojų skoniams ar poreikiams.

„Tai – specialiai „Bottlery“ sukurtos pyragų dėžutės, kurių neįmanoma įsigyti niekur kitur. Galimybė „Panettone“ pyragus pakuoti autentiškai yra didelis gamintojų įvertinimas mums kaip pardavėjams, žymintis mūsų indėlį į pyragų populiarinimą Lietuvoje. Taip pat – išreikštas pasitikėjimas lietuvių dizaineriams, kuriantiems pakuotes. Kiekvienos dėžutės dizainas sukurtas atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius, taip pat pardavimų ir dizaino tendencijas. Kurdami šias dėžutes siekėme klientams garantuoti patogumą – užtikrinti, kad pyragas bus tinkamas dovanoti iškart, o jo pakuotė bus originali, išskirtinė šventiška. Be to, dovanos įpakavimu pasirūpiname pilnai – prie metalinių pyragų dėžučių papildomai deriname dovanų maišelius, šilkinį popierių“, – pasakoja M. Kromienė.   

Unikalias pakuotes „Panettone“ pyragams kuria lietuviai – „MV GROUP“ produktų kūrimo skyriaus vadovė Jūratė Paulauskienė ir dizaino agentūra „Critical“. Tokią idėją komanda realizavo jau trečius metus iš eilės. Vadovės teigimu, tradiciją taip pat lėmė klientų poreikiai.

„Šventinėse dėžutėse supakuoti „Panettone Classic Limited Edition“ pyragai – viena populiariausių „Bottlery“ asortimento prekių šventiniu laikotarpiu, kurių prekyboje dažniausiai nelieka pačių pirmųjų. Be to, unikalus lietuviškas dizainas bei pakuočių patogumo faktorius lemia, kad ir pardavimų mastas kasmet vis didesnis“, – sako M. Kromienė.

Didelio populiarumo sulaukia ir specialiai paruošti kalėdiniai dovanų rinkiniai – šventiškai supakuotos skirtingos pyragų, taip pat gurmaniškų užkandžių bei kitų saldėsių kombinacijos. Pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis – įsigyti unikalių „Panettone“ pyragų – fizinėse „Bottlery“ parduotuvėse visoje Lietuvoje galima jau dabar. Dar didesnis pyragų, saldumynų ir kitų užkandžių pasirinkimas klientų laukia elektroninėje „Bottlery“ parduotuvėje: https://shop.bottlery.eu/pradzia/