„MV GROUP“ perka Vilniui plaučių ventiliavimo aparatą, skirtą kovai su koronavirusu

„MV GROUP“ perka Vilniui plaučių ventiliavimo aparatą, skirtą kovai su koronavirusu

Verslo grupė „MV GROUP“ reikšmingai prisideda prie kovos su Lietuvoje plintančiu koronavirusu – reaguodama į šalyje jaučiamą medicininės įrangos trūkumą, bendrovė pasiryžo nupirkti šiuo metu ypač trūkstamą plaučių ventiliavimo aparatą, kurį dovanoja Vilniaus miesto savivaldybei.

Sprendimą nupirkti gyvybes gelbstintį plaučių ventiliavimo aparatą „MV GROUP“ priėmė nedelsiant, vos sužinojus apie esamą poreikį. Aparato pirkimo ir padovanojimo Vilniaus miesto savivaldybei sutartis „MV GROUP“ pasirašė ketvirtadienį. Šio plaučių ventiliavimo aparato kaina siekia beveik 10 tūkst. eurų.

„Kartu su visu pasauliu šiandien išgyvename sudėtingą laikotarpį, kurio metu ypač svarbu būti vieningiems ir pasirūpinti vienas kitu. Esame atsakingas verslas, suinteresuotas prisidėti kuriant ir užtikrinant visuomenės gerovę, todėl dedame visas pastangas, kad koronaviruso plėtra Lietuvoje būtų kuo greičiau sustabdyta. Plaučių ventiliavimo aparatas – būtina priemonė gydant sunkius virusu užsikrėtusius ligonius ir gelbėjant jų gyvybes, todėl darome viską, kad Lietuvą aparatas pasiektų kaip galima skubiau“, – sako „MV GROUP“ generalinis direktorius Marijus Cilcius, raginantis bendrovės pavyzdžiu pasekti ir kitus šalyje veikiančius atsakingus verslus.

Planuojama, kad šis plaučių ventiliavimo aparatas „Crossvent 3+“ Lietuvą pasieks artimiausiu metu. Gavus aparatą, „MV GROUP“ nedelsiant jį padovanos Vilniaus miesto savivaldybei, kuri įrangą perleis didžiausią poreikį turinčiai gydymo įstaigai.   

Iš viso šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybė savo lėšomis jau nupirko keturis plaučių ventiliavimo aparatus, dar 10 tokių aparatų yra rezervuoti. Dalį rezervuotų aparatų taip pat pasiryžo nupirkti Lietuvos verslas. Kadangi įrangos poreikis yra milžiniškas, tikimasi su verslo pagalba aparatų nupirkti ir dar daugiau.

„MV GROUP“ – viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse. 1992 metais savo veiklą pradėjusi nedidelė mineralinio vandens parduotuvė per keletą dešimtmečių išsivystė į veržlią ir inovatyvią verslo grupę, valdančią įmones, veikiančias 4 sektoriuose. Gamybos sektoriui atstovauja „MV GROUP Production“ gamyklos: „Stumbras“, „Alita“, „Anykščių vynas“ ir „Gubernija“, prekių platinimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje užsiima „MV GROUP Distribution“ įmonės: „Mineraliniai vandenys“, „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, logistika – „MV GROUP Logistics“ įmonė, o mažmeninė prekyba vykdoma „Bottlery“ ir „Nespresso“ parduotuvėse.