„MV GROUP“ įvestos laikinos darbo karantino metu taisyklės

„MV GROUP“ įvestos laikinos darbo karantino metu taisyklės

Viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse „MV GROUP“ pasitvirtino naujas laikinai galiojančias taisykles, apibrėžiančias grupei priklausančių įmonių darbą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Pasaulyje plėtojantis Covid-19 virusui, „MV GROUP“ įmonių veikla toliau tęsiama ir plėtojama, tačiau įgyvendinant prevencines priemones dalies padalinių darbas organizuojamas kitokiu režimu nei įprasta.

„Kartu su visu pasauliu šiandien išgyvename sudėtingą metą, kuomet turime taikytis prie naujų gyvenimo ir darbo sąlygų. Per ilgą mūsų įmonių grupės gyvavimo laikotarpį su sudėtingomis situacijomis esame susidūrę ne kartą, tačiau stiprybė visad buvo ir yra maksimalus visos komandos susitelkimas, susitarimų laikymasis ir tinkamų sprendimų priėmimas. Visa tai leido mums užtikrinti veiklos tęstinumą, judėti į priekį, užimti ir ne vienerius metus išlaikyti lyderio pozicijas. Ne išimtis – ir šis atvejis, su kuriuo susidūrę imamės ryžtingų veiksmų“, – sako „MV GROUP“ generalinis direktorius Marijus Cilcius. 

Vadovo įsakymu, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės bei kitų šalių valdžios institucijų sprendimus, karantino laikotarpiu „MV GROUP“ vienijamų bendrovių darbuotojų darbas, maksimaliai, kiek tai įmanoma, organizuojamas nuotoliniu būdu. Tokia prevencinė priemonė taikoma visų „MV GROUP“ bendrovių bei užsienio padalinių administracijų padaliniams, taip pat darbuotojams, kurie turi galimybę tęsti darbą nesilankydami darbo vietoje. 

Bendrovės „MV GROUP Production“ vienijamų gamyklų „Stumbras“, „Alita“, „Gubernija“ ir „Anykščių vynas“ gamybos padalinių, taip pat bendrovės „MV GROUP Logistics“ darbuotojų, išskyrus administracijos, darbas toliau tęsiamas kaip įprasta. Taip pat tęsiamas mažmeninės prekybos parduotuvių “Bottlery” veikla.

Paisant LR Vyriausybės sprendimų, karantino laikotarpiu Lietuvoje stabdomas lankytojų centrų darbas, taip pat mažmeninės prekybos veikla firminėse gamyklų parduotuvėse Alytuje, Anykščiuose, Šiauliuose ir Kaune bei visose fizinėse parduotuvėse „Nespresso“. Elektroninė „Nespresso“ parduotuvė veiks ir klientus aptarnaus kaip įprasta.

Bendrovės „Mineraliniai Vandenys“ vystomi verslo procesai tęsiami kaip įprasta, tačiau laikinai stabdoma HoReCa skyriaus veikla Lietuvoje – planuoti renginiai ir komandiruotės atidedami vėlesniam laikui.

Siekiant užtikrinti „MV GROUP“ darbuotojų, klientų ir partnerių saugumą, bendrovėje „MV GROUP“ taip pat griežtai paisoma Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų karantino metu – užtikrinimas paviršių dezinfekavimas ir patalpų vėdinimas, darbuotojai įpareigoti tarpusavyje laikytis saugaus atstumo ir vengti fizinio kontakto. Grįžę iš užsienio arba su neseniai keliavusiais asmenimis kontaktą turėję darbuotojai reikalaujami privalomai taikyti saviizoliaciją. Padidintos rizikos darbo vietose privalomai taikomos papildomos apsaugos priemonės. „Esame atsakingas verslas ir darbdavys, todėl darome viską, kad apsaugotume savo žmones, partnerius ir klientus nuo išorinių grėsmių. Visų prašome laikytis rekomendacijų, saugoti save ir visus esančius šalia“, – sako M. Cilcius.