„Gubernija“ rūpinasi su koronavirusu kovojančiais Šiauliais: pagalbos sulaukė ne tik medikai ir pareigūnai

„Gubernija“ rūpinasi su koronavirusu kovojančiais Šiauliais: pagalbos sulaukė ne tik medikai ir pareigūnai

Šiauliuose įsikūrusi bendrovės „MV GROUP Production“ valdoma „Gubernijos“ darykla reaguoja į šalyje susiklosčiusią situaciją ir tiesia pagalbos ranką Šiaulių krašte su koronavirusu kovojantiems medikams, pareigūnams ir institucijoms. Šią savaitę Respublikinę Šiaulių ligoninę pasiekė „Gubernijos“ nupirkta medicininių priemonių siunta, miesto savivaldybė aprūpinta dezinfekciniu skysčiu. Medikams ir pareigūnams „Gubernija“ taip pat dalina paramą produktais.

„Lietuvoje plintantis koronavirusas yra didelis iššūkis visiems šalies gyventojams, reikalaujantis visuotinio susitelkimo ir pastangų. Susiklosčiusiai situacijai neabejingi ir mes. Esame atsakingas verslas, nuoširdžiai besirūpinantis savo gimtuoju miestu – Šiauliais. Šiame sudėtingame gyvenimo etape „Gubernija“ kryptingai teikia pagalbą miestui užtikrinant gyventojų saugumą ir deda visas pastangas, kad regione veikiantys medikai ir pareigūnai, taip pat Šiaulių krašto gyventojai nepritrūktų reikiamų apsaugos priemonių ir būtinųjų atsargų“ , – sako „MV Group Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys.

Organizuodama paramą „Gubernija“ stengėsi atliepti svarbiausius Šiaulių miesto gyventojų saugumą užtikrinančių žmonių poreikius.  

Antai Respublikinei Šiaulių ligoninei darykla šią savaitę parūpino 500 daugkartinio naudojimo veido skydų, reikalingų siekiant apsaugoti medikus nuo grėsmės patiems užsikrėsti. Naudojami kartu su respiratoriais ir specialiais akiniais, iš skaidraus plastiko pagaminti skydai padeda sulaikyti oro lašeliniu būdu sklindantį virusą, ir tinkamai dezinfekuojami gali būti naudojami daugiau nei keletą kartų.

Ketvirtadienį „Gubernijos“ vardu pasirašyta parama pasiekė ir Šiaulių miesto savivaldybę. Iš viso Šiaulių miestui buvo padovanota 1000 litrų bendrovės „MV GROUP Production“ gaminamo dezinfekcinio skysčio, kurį miesto vadovai ketina atsakingai išdalinti tikslinėms mieste veikiančioms įstaigoms, atsižvelgiant į jų poreikį.

Tuo tarpu Šiaulių krašte budinčius policijos pareigūnus, užtikrinančius saugumą mieste ir visuotinio karantino laikymąsi, penktadienį pasiekė „Gubernijos“ parama produktais. Iš viso policijos atstovams išdalinta 1800 skardinių „Gubernijos“ „Duonos giros“.

Daugiau nei 1,5 tūkst. giros skardinių taip pat pasiekė ir Šiauliuose dirbančius medikus.