„Bottlery“ pradėjo prekių pristatymą į namus

„Bottlery“ pradėjo prekių pristatymą į namus

Mažmeninės prekybos tinklas „Bottlery“, bendradarbiaudamas su mobiliosios programėlės „Last Mile“ kūrėjais, pristato naują paslaugą – prekių pristatymą į namus. Užsisakyti „Bottlery“ prekių šiuo metu galima Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. 

Norint užsisakyti „Bottlery“ prekių į namus, savo mobiliuosiuose įrenginiuose reikia įsidiegti „Last Mile“ programėlę. Programėlėje užsiregistravę vartotojai gali suformuoti savo pirkinių krepšelį – pažymėti norimas įsigyti „Bottlery“ prekes – ir pasirinkti pageidaujamą prekių pristatymo laiką.

Įmonių grupei MV GROUP priklausančios „Bottlery“ prekės vartotojams pristatomos parduotuvės darbo metu, paisant Lietuvoje galiojančio prekybą alkoholiu reglamentuojančio įstatymo. Užsisakant prekes taip pat taikomas pristatymo į namus mokestis. 

Norintiems užsisakyti „Bottlery“ prekių į namus, prieinamas platus parduotuvės asortimentas: tai ne tik aukščiausios kokybės įvairių rūšių gėrimai iš viso pasaulio, bet ir gurmaniški užkandžiai bei kiti maisto produktai.  Šiuo metu „Last Mile“ galima užsisakyti daugiau nei 500 „Bottlery“ siūlomų prekių.

Daugiau apie Bottlery – www.bottlery.eu