„Anykščių vynas“ pradėjo obuolių derliaus supirkimą

„Anykščių vynas“ pradėjo obuolių derliaus supirkimą

Šiemet obuolių derlius vėlyvas, bet tikimasi, kad bus gausus. Tad šią savaitę vienas didžiausių obuolių supirkėjų Lietuvoje – „Anykščių vynas“ – jau laukia lietuviškų obuolių. Gamykla vaisius superka už rinkos kainą ir laukia visų augintojų, kurie nori parduoti 500 ar daugiau kilogramų įvairių rūšių obuolių. Jie gamykloje virs sultimis, vynu, sidru, koncentratu ir kitais produktais – obuolius „Anykščių vynas“ sunaudoja visu šimtu procentų.

„Anykščių vyno“ gamybos direktorė Liubovė Rebiatnikova pastebi, kad obuolių supirkimas šiemet, kaip ir praėjusiais metais, prasidėjo vėlokai, tačiau, tikimasi, kad jis bus geras. „Metai buvo išties neįprasti – vasara vėlavo ir buvo vėsesnė, o baigėsi su tikra karščio banga. Tačiau bendraudami su mūsų ilgamečiais partneriais augintojais girdime, kad vaisių šiemet daug, tad esame pasiruošę rinkos kainomis supirkti didelį obuolių kiekį ir, jei reikės, dirbsime iki lapkričio“, – sako L. Rebiatnikova.

Supirkimas itin paprastas

Obuolius „Anykščių vyno“ gamyklai parduoti gali tiek didesnių sodų savininkai, tiek pavieniai augintojai. Svarbiausia, kad vienu vežimu būtų parduodama 500 ir daugiau kilogramų vaisių. Specialių sutarčių sudaryti nereikia, pakanka iš anksto užsiregistruoti paskambinus telefonu  +370 686 64480. Tokiu būdu obuolius atvežantys augintojai fiksuojami elektroninėje eilių valdymo sistemoje, kurioje taip pat rengiami visi reikiami pirkimo dokumentai.

„Elektroninė eilių valdymo sistema mūsų gamyklos supirkimo punkte veikia nuo 2019-ųjų ir tikrai pasiteisino. Užsiregistravę ūkininkai gali pasirinkti jiems patogų atvykimo laiką, o pati registracija vidutiniškai tetrunka 5 minutes, taigi nėra jokios gaišaties, procesas paprastas, greitas ir patogus“, – sako gamyklos direktorė.    

Lietuviški obuoliai vertingiausi

Pirmenybę gamykla teikia Lietuvoje užaugintiems obuoliams ir siekia jų supirkti kuo daugiau, nes jie yra kokybiški ir savo skoninėmis savybėmis lenkia atvežtinius.  

„Lietuvoje yra nemažai senųjų , ilgamečių medelynų, o jų vaisiai vertingesni, nes brandūs, rūgštesni. Būtent iš jų išgauname ryškesnio skonio sulčių koncentratus, jie labai tinkami kitiems mūsų gaminamiems gėrimams“, – pastebi L. Rebiatnikova.

„Anykščių vynas“ supirktus obuolius taip pat naudoja natūralių vynų, sidrų, sulčių, natūralių aromatinių medžiagų, išspaudų gamybai. Šie produktai pasiekia ne tik Lietuvos parduotuvių lentynas, bet ir nemažai užsienio šalių – Prancūziją, Vokietiją, Austriją, tolimąją Japoniją ir kitas.

Gamykla ieško darbuotojų

Prasidėjęs obuolių supirkimas lemia intensyvesnį visos „Anykščių vyno“ gamyklos darbą, todėl reikia ir daugiau darbuotojų. Šiuo metu gamykla ieško ir sezoninių, ir nuolatinių darbuotojų.

„Artimiausi keli mėnesiai gali būti išties intensyvūs, todėl ruošiamės tam iš anksto ir dairomės darbuotojų, kurie galėtų prie mūsų komandos prisijungti laikinam darbui. Taip pat turime atvirų darbo vietų ilgalaikiams darbuotojams – ieškome meistro ir kitų specialistų bei technikų: mechanikų, elektrikų, įrenginių derintojų “, – sako L. Rebiatnikova.

Dėl papildomo ar nuolatinio darbo „Anykščių vyno“ gamykloje galima kreiptis telefonu +370  682 72632 arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu .

„Anykščių vyno“ gamykla, valdoma bendrovės „MV GROUP Production“, gilias tradicijas turinti vyno gamintoja Lietuvoje, veikianti nuo 1926 metų. „Anykščių vynas“ kasmet superka daugiau kaip 20 tūkst. tonų derliaus iš Lietuvos ir kaimyninių valstybių. Šiuo metu gamykloje dirba 94 darbuotojai.