„Alita“ turi naują gamybos vadovą

„Alita“ turi naują gamybos vadovą

Bendrovės „MV GROUP Production“ valdoma „Alitos“ gamykla turi naują gamybos vadovą – nuo rugpjūčio 24-sios šias pareigas pradėjo eiti Viktoras Mostovojus.

V. Mostovojaus darbinė patirtis siekia arti 20 metų. Pastaruosius trejus metus jis užėmė proceso vadovo pareigas tarptautinėje įmonių grupėje „Nemuno banga“, taip pat jai priklausančioje gamybos bendrovėje „NB eco“ paraleliai ėjo maisto saugos procesų vadovo pareigas.

„V. Mostovojus į „Alitos“ gamyklą atsineša įvairiapusę patirtį, kurią įgijo skirtingose veiklos srityse. Tai ne tik kuriant naujus produktus, užriktinant gaminių kokybę ir organizuojant sklandžius gamybos procesus, bet ir organizuojant bei valdant skirtingus vidinius įmonių procesus, taip pat skatinant darbuotojų motyvaciją ir įsitraukimą. „Alita“ – didžiausia mūsų gamykla, kurioje pagaminama reikšminga dalis visos „M GROUP Production“ produkcijos, skirtos ne tik Lietuvai, bet ir eksportuojamos į skirtingas pasaulio šalis, tarp kurių – ir tolimos, egzotiškos rinkos. Todėl tikime, kad kartu su komanda naujasis vadovas ne tik pasieks gamyklai keliamus tikslus, bet ir svariai prisidės prie visos bendrovės sėkmės“, – sako „MV GROUP Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys.

Pasak V. Mostovojaus, sprendimą prisijungti prie „Alitos“ komandos lėmė modernus gamyklos vadovų ir komandos požiūris bei ambicingi tikslai.

„Bendrovės „MV GROUP Production“ ir „Alitos“ progresas, inovatyvumas ir perfekcionizmas atsispindi gamyklos veikloje, komandos pasiekimuose ir, žinoma, produkcijoje –vartotojams nuolat pristatomos išskirtinės kokybės produktinės naujienos, įsitvirtinančios Lietuvoje ir už jos ribų. Tai dešimtmečius siekiančias tradicijas puoselėjanti gamykla, kuri sau kelia pačią aukščiausią kartelę“, – sako V. Mostovojus. 

Tarp svarbiausių savo tikslų užimant „Alitos“ gamybos vadovo pareigas V. Mostovojus įvardina ne tik techninių gamybos aspektų tobulinimą – našumo didinimą, procesų optimizavimą ir inovacijas, bet ir padidintą dėmesį gamyklos darbuotojams.

„Vienas pagrindinių tikslų veikiant gamybos srityje yra darbuotojų saugos ir sveikatos, taip pat kolektyvo darnos užtikrinimas. Man asmeniškai svarbu, kad kolegos didžiuotųsi savo darbu, jaustųsi įsitraukę ir atsakingi, jų poreikiai būtų atliepiami – visa tai turi didelę įtaką ne tik darbuotojų motyvacijai, bet ir darbo našumui, gaminamų produktų kokybei ir verslo rezultatams“, – sako V. Mostovojus. 

Iš viso V. Mostovojaus vadovaujamoje komandoje dirba per 180 ekspertų ir specialistų. Tarp „Alitos“ gamybos vadovo atsakomybių – gamyklos konkurencingumo rinkoje didinimas, inovacijų ir technologijų pritaikymas, produktinių naujienų kūrimas, nuoseklus gamykloje dirbančių specialistų ugdymas.