TINGINIO PANTIS Obuolių

Originalus autentiškas pusiau sausas, sodraus skonio lietuviškas obuolių sidras. Šio sidro gamyboje naudojami tik prinokę rankomis atrinkti obuoliai, kurie sidrui suteikia išraiškingą aromatą ir skonį. Sidras lėtai, apie 6 mėnesius, brandinamas žemoje temperatūroje - tokiu būdu atsiskleidžia subtiliausios jo skoninės savybės.
Sužinoti daugiau

prekės ženklo aprašymas

“Tinginio pantis” – naujas lietuviško sidro prekės ženklas. Geras sidras bręsta ilgai. Tam nesugalvosi geresnės vietos, nei Anykščių kraštas, kur oras grynas ir vanduo tyras. Čia savo darbą atlieka saulė ir lietus, tad užtenka tik luktelėti, kol prinoks obuoliai ar kriaušės. Tuomet nė žiupsnelio cukraus nebereikia. Vėliau sidrą patikime vien laikui. Brandinam, kol atsiskleidžia subtiliausios skoninės jo savybes – taip lėtai gaminamas originalus lietuviškas sidras.

gamybos procesas

Sidro gamybai naudojami tik prinokę obuoliai, todėl sidras yra natūraliai saldus, be pridėtinio cukraus. Sidras lėtai brandinamas apie 6 mėnesius žemoje temperatūroje – tokiu būdu atsiskleidžia subtiliausios skoninės savybės. Gamyboje nenaudojame
jokių cheminių priedų, dirbtinio saldinimo, aromatų bei dažiklių.

Talpa
0.75 l
Kategorija
Lengvieji, Sidras
Grįžti į katalogą