Palangoje atidaryta pirmoji „Bottlery“ parduotuvė

Palangoje atidaryta pirmoji „Bottlery“ parduotuvė

Penktadienį (gegužės 6 d.) Palangoje atidaryta naujoji „Bottlery“ parduotuvė. Tai – pirmoji lietuviško mažmeninio prekybos tinklo parduotuvė mieste, taip pat pirmoji, savo veiklą pajūrio kurorte vykdysianti ištisus metus.   

Naujoji „Bottlery“ parduotuvė Palangoje įsikūrė netoli kurorto centro, adresu Vytauto g. 48A, naujame modernaus dizaino pastate, visai šalia nuostabaus Birutės parko.

46,5 kv. m. ploto parduotuvėje įrengtoje pagal naująjį „Bottlery“ interjero konceptą, lankytojams pasiūlys išskirtinesnį, labiau poilsiautojams pritaikytą gurmaniškų užkandžių, maisto produktų, gaiviųjų gėrimų ir kitą asortimentą.

„Parduotuvė Palangoje – investicijų į „Bottlery“ tinklo plėtrą Lietuvoje tąsa, visų pirma padiktuota klientų lūkesčių. Nors mūsų elektroninė parduotuvė aptarnauja pirkėjus visoje Lietuvoje, atvykę poilsiauti į mėgstamus šalies kurortus lankytojai nori būti užtikrinti dėl pamėgtų prekių pasiūlos ir apslankyti fizinėje parduotuvėje. Tuo tarpu nuolatiniams miesto gyventojams taip pat aktualu turėti kuo platesnį ir įvairesnį prekių pasirinkimą ištisus metus“, – sako „Bottlery“ mažmeninės ir elektroninės prekybos vadovė Baltijos šalims Kristina Ž.

Pieš pat Velykas, prasidėjus šiltajam sezonui „Bottlery“ taip pat atvėrė duris ir Nidoje. Pernai adresu Taikos g. 3, šalia Neringos savivaldybės pastato įsikūrusi parduotuvė jau antrus metus kurorte veiks sezoniškai, planuojama – iki rudens pradžios, su galimybe veiklą pratęsti ilgiau.

Prekybos tinklas taip pat toliau investuoja į parduotuvių atnaujinimus. Šįmet taip pat planuojama „Bottlery“ parduotuvės rekonstrukcija prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“  Vilniuje, kurios metu bus padidintas parduotuvės plotas, taip pat reikšmingai atnaujintas interjeras atliepiantis naujausią tinklo parduotuvių koncepciją. Baigti parduotuvės Vilniuje rekonstrukciją planuojama rudenį. BOTTLERY parduotuvės rekonstrukcijos metu laikinai klientus aptarnausime prekybinėje saloje. Tokio tipo formatą jau išbandėme prieš kurį laiką kalėdinės prekybos metu.

„Nepaisant statybinių medžiagų brangimo, taip pat didžiulės infliacijos, „Bottlery“ tinklas toliau sėkmingai įgyvendina ilgalaikės plėtros planus ir neketina jų koreguoti. Remdamiesi kasmet nuosekliai augančiais pardavimų rodikliais įgijame tvirtą pagrindą ne tik plėsti fizinį parduotuvių tinklą, bet ir investuoti į klientų patirtį – užtikrinti maksimaliai patogų, taip pat tvarų apsipirkimą bei precizišką klientų aptarnavimą“, – sako mažmeninės ir elektroninės prekybos vadovė Baltijos šalims Kristina Ž.    

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 18 fizinių skirtingo formato „Bottlery“ parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje, Panevėžyje ir Druskininkuose, bei patogi elektroninė „Bottlery“ parduotuvė, klientus aptarnaujanti visoje Lietuvoje.